فضای تولیدی کارخانه، در مساحتی بالغ بر 60000 متر مربع مستقر می باشد که شامل 16 کارگاه مجهز به آخرین استانداردهای بین المللی برای تولید اجزا و قطعات مختلف محصولات متنوع در کارخانه می باشد.

تولیدات کارخانه‌ در تمام مراحل تولید تحت نظارت و آزمایشات کیفی متعددی جهت حصول اطمینان از کیفیت نهایی محصول قرار می گیرند، 


معرفی VENTS

کارخانه VENTS در دهه نود میلادی در اکراین تاسیس گردیده است و در کوتاهترین زمان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تهویه مطبوع در جهان مطرح گردید. این کارخانه بالغ بر 2500 پرسنل فعال در حوزه فنی و مهندسی و تولید دارد و  از معدود کارخانجاتی است که بطور کامل تمامی محصولات را از ایده و طراحی تا ساخت قطعات و تولید محصول نهایی انجام می دهد.


خصوصیات و ویژگیهای مواد خام اولیه نیز بطور کامل ارزیابی می‌گردد، تا اطمینان کامل از کنترل کیفیت مطابق با الزامات استاندارد بین المللی ISO 9001-2000 حاصل گردد.

در VENTS حفاظت از محیط زیست و کاهش مصرف انرژی و آلودگی همواره به عنوان یکی از اصول بنیادی مدنظر بوده است و روند تکنولوژیک این شرکت به‌گونه‌ای اتخاذ شده‌است که مانع هرگونه تاثیر منفی بر محیط‌زیست ‌باشد. همچنین تمامی محصولات شرکت علاوه بر بهبود شرایط آسایش و رفاه، به میزان قابل ملاحظه ای صرفه جویی در مصرف انرژی را حاصل می نماید.


محصولات کارخانه VENTS به بیش از 90 کشور صادر شده و از طریق بیش از 120 شرکت فعال و همکار کارخانه، 120 در سرتاسر جهان اجرا می شود.

VENTS عضو سازمان‌های بین المللی رده بالا در پیشبرد اهداف صنعت HVAC می‌باشد و از سال 2008 به عنوان یکی از اعضای برجسته انجمن HARDI آمریکا در صنعت HVAC می‌باشد و از سال 2010 عضو رسمی اتحادیه بین‌المللی AMCA می‌باشد و تست‌های منطبق بر استانداردهای اتحادیه بین‌المللی AMCAرا با موفقیت گذراند و محصولات شرکت در بازار ایالات متحده امریکا نصب و اجرا می گردند. این شرکت در سال 2011 به انستیتوی تهویه مطبوع خانگی ایالات متحده امریکا (HVI) پیوسته است. 

این شرکت محصولات خود را با درنظر داشتن شرایط خاص جغرافیایی، آب‌و‌هوایی و ویژگی‌ های فنی هر کشور تولید می‌نماید و همواره بهترین کیفیت و بروزترین فناوری را برای تحقق خواسته‌های مشتریان، عرضه می نماید.